TÜRKİYE'DEN ALMANYA'YA MOBİLYA

Almanya'ya Türkiye'den Mobilya Gönderme
 

Ankara mobilya firması olarak 7 yıldır eşsiz ürünler tasarlıyoruz. Ankara mobilya mağazaları arıyorsanız fabrika satış mağazamız ile size en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Türkiye’nin her yerine ve Avrupa’ya hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ankara’da siteler mobilyası üreten ve aracısız satış yapan bir firmayız. Bu sayede ürünlerimiz  ilk elden size ulaşmaktadır ve fiyatlarımız çok uygundur. Uygun fiyata kaliteli mobilya üretiriz. Ürünlerimizi mobilyalarımızı online olarak satın alabilirsiniz. 


Web sitemizde yer alan ürünleri yalnızca Avrupa ülkelerine değil, tüm Dünya’ya ihraç etmeye başladık. Özellikle Almanya, Bulgaristan, Avusturya, Hollanda ve Irak bölgesinden mobilya modellerimize olan oldukça yoğun talep üzerine anlaşmalı olduğumuz ve uzun yıllardır çalıştığımız güvenilir ve kurumsal lojistik şirketlerle ürünleri kapınızın önüne kadar teslim etmekteyiz. Almanya tüm şehirlerinden Türkiye mobilyası talep ettiğinizde web sitemizde yer alan tüm ürünlere ulaşma ve sahip olma imkanına sahipsiniz.


Türkiye’den Nasıl Mobilya Alabilirim 


Ürünler web sitemizde yer alan havale/eft fiyatları ile satışa sunulmaktadır ve tüm Dünya için fiyatlandırma tektir. Yurt içi ücretsiz gönderim sunarken, yurt dışı bölgesi için taşıma firmalarının talep ettiği ücret ve gümrük vergisi ek bedeli yer almaktadır.

Bu bedeli bulunduğunuz bölgeye ve alacağınız ürünlerin toplamının oluşturduğu ağırlığa göre lojistik firması standart fiyat listesi ile belirlemektedir.

Fiyat ve detaylı bilgi için +90 549 645 52 04 no’lu yurt dışı whatsapp hattımızdan ya da +90 312 351 60 03 no lu müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.
 


Almanya için Mobilya Kargosu

Almanya bölgesine yoğun olarak mobilya gönderdiğimiz şehirlerden bazıları Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Hamburg, Berlin, Münih, ve Westfalen olarak sıralanmaktadır. Almanya’da bulunan tüm şehirler için mobilya gönderimi yapabilmekteyiz. Bu bölgelerden Almanya için genellikle düğün paketi, koltuk takımı, yatak odası ve genç odası kategorilerimizde yer alan ürünler için rağbet görmekteyiz. 

Ödemelerinizi web sitemizde sistem üzerinden kredi kartı ya da havale yolu ile gerçekleştirerek, güvenli ödeme adımları ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimizi aynı zamanda gönderim sırasında sigortalı olarak yönlendirdiğimiz için alışverişinizi en az bulunduğunuz ülkeden yapmış olduğunuz kadar güvenli bir zeminde tamamlayabilirsiniz.

Eviniz için mobilya tercihi yaparken Almanya yerine web sitemizden mobilya alarak uygun fiyatlı ve kaliteli sahip olabilirsiniz. Hem model seçeneği hem de avantajlı ve kampanyalı fiyatları ile dilediğiniz modele pek çok farklı seçeneği ile sahip olabilirsiniz.

Almanya mobilya gönderimi hakkında daha detaylı bilgi ve Türkiye’den Almanya’ya mobilya gönderimi konu başlıkları için bize adakoltuk@hotmail.com mail adresinden tüm sorularınızı yönlendirebilirsiniz.


Ürünlerin Almanya'ya ortalama gönderim ücretleri (her şey dahil) aşağıda belirtilmiştir.Şehirlerin uzaklığına göre 50 - 100 Euro farklılık gösterebilir. Belirtilen fiyatlara KDV, gümrük vergisi, sigorta ödemesi dahildir.
 

Yatak Odası

650 Euro

Tv Ünitesi

275 Euro

Yemek Odası

650 Euro

Genç Odası

450 Euro

Klasik Koltuk Takımı

700 Euro

Yatak

250 Euro

Modern Kotluk Takımı

650 Euro

Portmanto

200 Euro


Komple düğün paketi (Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımı) 1700 Euro

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır