Düğün Paketi ve Düğün Paketi Modelleri

Düğün Paketi ve Düğün Paketi Modelleri

Düğün paketi nedir sorusunu genelde düğün zamanı eşya seçmeye vakti olmayan çiftler sorar. Bazı kişilerin gezip tek tek eşya seçmek gibi bir zamanı yoktur. Bunun yerine Ada Koltuk Mobilya markamızın kullanıcısına sunduğu düğün paketlerini toplu olarak alıp, hem zamandan hem de fiyattan tasarruf edebilirler. Böylece ihtiyaçlarına uygun her şeyi bir arada bulabilirler. 

 Mobilya Düğün paketi yeni evlenecek çiftler için yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımının bir araya getirilerek üçlü takım şeklinde satışa sunulmasıdır. Yani bir ev için ne gerekiyorsa bu paketin içinde yer alır. Yeni evlenecek ya da ev kuracak çiftlerin en çok merak ettikleri sorulardan biri de düğün paketinin avantajı nedir sorusudur. Düğün paketi ile ev kuracak olan çiftler daha uygun ve ucuz fiyatlarla mobilya sahibi sahip olabilirler. Çünkü üç takım bir arada satın alındığı için ekstra indirim uygulanmaktadır. Bir takım yerine üç takım satıldığı için fiyatlar daha uygundur.

Düğün için hazırlık ve alışveriş yapmanın heyecanı bir başkadır. Nedeni ise yeni bir yuva kurarak içerisinde huzurla ve mutlulukla yaşamak istenmesidir. Bu doğrultuda Ankara Siteler’de üretim yapan Ada Koltuk Mobilya olarak en iyi hizmeti sağlamak amacı ile geniş ürün çeşidini her bütçeye hitap eden paket avantajları ile evlerini yenileyecekler ya da yeni bir ev inşa edecekler için durmaksızın çalışarak en iyiyi sunmaktayız. Düğün alışverişlerinin ekonomik olmasını tercih eden müşterilerimiz için ekonomik fiyatlı düğün paketleri modellerimiz sitemizde satışa sunulmaktadır.

Üçlü Düğün Paketi Modelleri

Evin her odası için alınan mobilyalar ayrı bir maliyet oluştururken aynı zamanda birbiri ile uyumlu olması da gerekir, düğün paketleri ise bu derdi ortadan kaldırarak aynı sete dâhil olan kombinleri sunmaktadır. Her şey dahil düğün paketlerinde ev eşyası için gerekli tüm doneler daha uygun ödeme ve fiyat alternatifleri ile sunulmaktadır. 

Yeni Sezon Düğün Paketleri

Evini yenilemek isteyenler içinde büyük bir avantaj oluşturacak paket içerikleri ayrı olarak sipariş verildiği takdirde aynı indirim ve fiyat oranına sahip değildir. Avantajlı fiyatlara bulabileceğiniz düğün paketleri evlilikte birikim yapmak isteyen ve mobilya alışverişi için daha az bütçe ayıran müşterilerimiz için oldukça uygun seçenekler sunuyor. Hızla değişen teknoloji ve trendlere uyum sağlayan düğün paketleri en çok tercih edilen ve satılan ürünler arasından seçilerek özenle hazırlanmaktadır. Tasarımcılarımızın belli ana temalar üzerinden giderek gerek renk gerekse de dizayn açısından uyumlu ürünler tasarlaması eviniz için tıpkı mimar gözüyle döşenen şık ve hoş bir hava oluşturmanıza yardımcı oluyor. Yeni sezonun en modern ve en kaliteli düğün paketleri için Ada Koltuk Mobilya düğün paketleri koleksiyonunu inceleyebilir ya da müşteri temsilcilerimizden veya +9 0549 645 52 04 numaralı whatsapp hattımızdan yardım alabilirsiniz.

Düğün Paketleri Ödeme Seçenekleri

Sizin için uygun olan ödeme koşullarımızdan herhangi birine karar vererek işlemimizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz tüm kredi kartlarına vade farksız taksit imkânı ya da havale ile düğün paketi alışveriş işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Düğün paketlerimiz tekil alıma göre %30 oranında daha uygundur. Tüm bu seçeneklere ek olarak mobilya kredisi ile almak isteyeceğiniz mobilyalar için başvuru adımını sizlerle birlikte gerçekleştirmekteyiz. Düğün paketleri kategorimizde bulunan ürünlerin tamamı üst kalitede ve el işçiliği gerektiren ürünler seçilerek hazırlanmıştır. Sizlerde eğer www.adamobel.com adresinin sizler için hazırladığı yeni düğün paketlerini görmek istiyorsanız düğün paketleri kategorimize tıklayarak dilediğiniz özellikteki mobilyalara kolayca ulaşarak bir tıkla sahip olabilirsiniz. Evinizin tüm mobilya ihtiyacını karşılamak üzere satışa sunduğumuz yeni sezon yatak baza grubu modellerini ise web sitemizde mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Düğün Paketinde Neler Var?

Mobilya düğün paketi içeriklerimiz yatak odasıyemek odası ve koltuk takımı şeklinde bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayan mobilya grubu ürünlerini sunmaktadır. Düğün paketlerimizin çoğunda içerik olarak yemek odaları; konsol ve konsol aynası, masa, sandalye şeklindedir. Yatak odaları; gardrop, karyola ve başlık, şifonyer ve iki adet komodin şeklindedir. Koltuk takımımız ise; iki adet üçlü koltuk, bir adet berjer (tekli koltuk) şeklindedir. Bazı paketlerimizin içerikleri üniteli, sehpalı, yatak bazalı ya da iki tekli koltuklu şeklinde sunulabilmektedir. Paketlerimizde yer alan ürünlere her zaman ekleme yapabilmektesiniz. Özellikle yatak odaları için farklı nitelik ve ölçülere sahip onlarca seçenekte yatak ve baza modelimiz bulunmaktadır. Yerinizin uygunluğuna ve tercihinize bağlı olarak seçmiş olduğunuz paketin dizaynına ve rengine uygun üretilen tamamlayıcı ürünleri; tv ünitesi, zigon sehpa, yan sehpa ya da orta sehpa vb gibi. ürünleri alışverişinize dahil edebilirsiniz.

Yeni Sezon Düğün Paketi Fiyatları

Yeni sezon düğün paketlerimiz için oldukça cazip ve esnek ödeme planları sunuyor olmamızın yanında ek indirimlerimiz mevcuttur. Kampanya dönemlerine göre değişen bu indirimler ile dilediğiniz modele en uygun fiyata sahip olmanızı sağlamayı amaçlamaktayız. Sıfırdan başlayarak oluşturacağınız ev dekorasyon sürecinin en büyük destekçisi olmak ve üst düzey hizmet sağlamak için ekibimizle birlikte alışverişinizin her aşamasını kolaylaştırmaktayız. Gerek sipariş öncesi bilgilendirme servisimiz olan destek ekibimizle gerekse sipariş sonrası Ankara içine ücretsiz nakliye ve montaj sağlayan lojistik ekibimizle tüm düğün paketleri alışverişleri için hayatı kolaylaştıran unsurları sağlıyoruz.

En Uygun Düğün Paketi Fiyatları

Sizler için oluşturmuş olduğumuz hem uygun bütçeli hem de kaliteli ve kullanışlı düğün paketlerini bulabileceğiniz Türkiye’nin online mobilya alışveriş sitesiyiz. Özellikle bahar ve yaz döneminde karşımıza çıkan bu tatlı telaşın hayatınızda bir kez yeri olduğunu bilerek siz değerli müşterilerimize düğününüze ve mobilya zevkinize uygun ürünler ve dekorasyona ait çözüm önerileri ile destek sağlamaktayız. Sezonun en trend düğün paketlerinde piyasa koşullarına göre en uygun fiyat tekliflerini sunmaktayız. Kullanılan malzeme kalitesi ve eşittir sunulan fiyat teklifleri ve paket içerikleri ile en kaliteli ürünlere en uygun bütçe dostu alternatifleri kategorimizde barındırmaktayız. İç mekanda yer alan bir yaşam alanı için temel ve gerekli tüm ihtiyaçları barındıran bu setlerde masa, konsol, şifonyer, karyola ve başlık, dolap, koltuk, kanepe gibi ürünlerin farklı konseptlerde set sunumları mevcuttur. Tekil takım  siparişlerine göre üçlü düğün paketi siparişlerinde fiyatlarımız çok daha avantajlı olup, bunun yanı sıra esnek ödeme alternatifleri de sunulmaktadır.

Her Şey Dahil Düğün Paketleri

Her şey dahil düğün paketlerimizde standart üçlü düğün paketlerimizde yer almayan baza, yatak veya ünite, sehpa grubu modellerimizin dahil olduğu özellikle klasik düğün paketlerimiz olabilmektedir. Dahil olmayanlardan ekleme yapmak istediğinizde eklediğiniz ürünler içinde düğün paketi fiyat avantajında yer alan indirim oranı tekrardan sağlanacaktır. Tabi klasik kategorimize ek olarak her tarzda model seçeneklerimiz mevcuttur. Düğün paketlerimizde özellikle modern ve luxury kategorimizde yer alan tasarımlar oldukça dikkat çekmekte ve talep görmektedir. Düğün paketi mobilya modellerimiz özellikle yurt dışı bölgesinde Bulgaristan, Almanya, Polonya, Hollanda, Norveç, İsveç ve Fransa başta olmak üzere Avrupa’ya sıklıkla gönderilmektedir. Dünyanın her yerine mobilya gönderimi yapabilmekte ve yurt dışı sipariş süreçleri için tam manası ile üst düzey hizmet sunabilmekteyiz. İşlevsel çizgide, kaliteli ve farklı bütçelere uygun fiyat skalası ile küçük ya da büyük evlerde kullanıma uygun ölçülerde projelendirebileceğimiz pek çok modelimiz mevcuttur. Avrupa bölgesinde en çok avantgarde ve luxury tarzda düğün paketi modellerimiz tercih edilmektedir. Özellikle son zamanlarda oldukça sık tercih edilen düğün paketlerimiz çiftlere uygun bir şekilde yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımını en uygun fiyatlarla sunar.
                                                                                         

 2022 Düğün Paketleri          
2022 Düğün sezonunda en çok ilgi gören tasarımlar trend  Düğün Paketleri ile yemek odası takımı, yatak odası takımı ve koltuk takımı hem uygun fiyatlara alınır hem de tüm eşyalar birbirine uyum sağlar.   

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır