Arap Ülkelerine Mobilya Gönderimi

Yurtdışı Mobilya Gönderimi
Türkiye'den Mobilya Getirmek
Türkiye'den Mobilya Göndermek

Yurtdışına mobilya gönderimi yapan ve Ankara Siteler’de üretim yapan Ada Koltuk Mobilya, kaliteli hizmet anlayışını farklı ülkelere taşımaktadır. Avrupa’nın dört bir yanına hizmet veren markamız, müşteri memnuniyeti ve ürünlerin kaliteli taşınması konusunda ekstra bir özen göstermektedir. Avrupa’nın birçok ülkesinde birçok şehre yönelik taşıma hizmeti sunarak, kaliteli işçilik anlayışını yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza da sunmaktayız. Sizde Ada Koltuk Mobilya olarak sunduğumuz yurtdışı mobilya gönderimi hizmetinden yararlanmak için www.adamobel.com internet sitemizi ziyaret ederek, gönderim kapsam alanını ve mobilya seçeneklerini görebilir, size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz mobilya taşımacılığında uzman lojistik firmalari ile sigortalı olarak gönderim sağlıyoruz.Konusunda uzman ekibimizle bina önüne kadar teslimat yapılmaktadır.


Yurtdışı gönderimlerde kargo alıcıya aittir. Kargo bedelleri ürün ve ülkelere göre değişmektedir.

Kargo bedelleri ve gerekli bilgi için +90 549 645 52 04 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden veya adakoltuklari@gmail.com adresinden mail yoluyla bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışına Mobilya Nakliyat Fiyatları

Yurtdışında bulunan kişiler için kaliteli mobilyalara ulaşmak oldukça zor bir konu haline gelebilmektedir. Kendi tarzında ve kalitesinde ürün elde etmek isteyen kişiler, "yurtdışı mobilya gönderimi" hizmeti ile sağlam paketleme ve hızlı teslimat fırsatlarından yararlanabilmektedir. Ada Koltuk Mobilya olarak, internet sitemiz üzerinden verilen yurtdışı siparişlerinde, teslimat kalitesinin kalitesinden emin olmak için deneyimli bir ekiple çalışmaktayız. Böylelikle, oluşabilecek tüm sorunların önüne geçilerek, kaliteli bir mobilya sipariş hizmeti almanızı sağlamaktayız. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için en uygun ürünleri seçerek, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Yurtdışına Mobilya Gönderimi Yapan Firmalar

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız en uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli işçilik ile oluşturulan mobilyaları sipariş ederek, hızlı bir lojistik desteği alabilirler. Farklı renk seçenekleri arasında size en uygun ürünü seçerek binanızın önüne kadar ulaşımdan yararlanabilirsiniz. Sipariş sonrası ödeme tamamlandıktan sonra en uygun olan taşıma aracının seçimi ve ulaştırma süreci başlatılmaktadır. Sizde Ada Koltuk Mobilya kalitesinde yurtdışı mobilya gönderimi hizmetinden yararlanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirisiniz.

Yurtdışına Mobilya Gönderiminde Geniş Seçenek

Farklı tarz ve modelde ürünle arasında en uygun ürünleri seçerek, yurtdışına sipariş vermek artık çok daha kolay hale gelmiştir. www.adamobel.com internet sitesi üzerinden görülen renk ve modellerin aynı kalitede elinize ulaştığı bir sistemde çalışan firmamız, size kaliteli bir alışveriş süreci sunmaktadır. Sizde Ada Koltuk Mobilya tarafından sunulan kolay alışveriş seçeneklerinden yararlanarak, evinize kadar hızlı bir taşıma hizmeti alabilir, en uygun fiyatlarla hayalinizdeki mobilyaların sahibi olabilirsiniz.

Yurtdışına gönderim yapılan mobilyalar;

 • Yatak Odası Takımı
 • Gardırop
 • Şifonyer
 • Komodin
 • Yatak
 • Baza
 • Başlık
 • Yemek Odası Takımı
 • Yemek Masası
 • Sandalye
 • Konsol
 • Tv Ünitesi
 • Orta Sehpa
 • Zigon Sehpa
 • Koltuk Takımı
 • Üçlü Koltuk
 • İkili Koltuk
 • Tekli Koltuk (Berjer)
 • Düğün Paketi
 • Köşe Takımı (L Koltuk)
 • Genç Odası Takımı
 • Kitaplık
 • Çalışma Masası

Tüm Dünya Ülkelerine ürün gönderilmektedir.

Türkiye’den evinize kadar teslimat garantisi ile uygun mobilya mı almak istiyorsunuz?

Peki, yaşadığınız ülkeye Türkiye’den mobilya getirmek için dikkat etmeniz gereken unsurlar neler ?

1.Kaliteli ve uygun fiyatlı modelleri güven sorunu yaşamayacağınız bir firmadan almak…

- Ada Koltuk Mobilya güvenli ve kaliteli alışverişin adresi ve Türkiye’den uygun fiyata mobilya almak isteyenlerin öncelikli tercihi

2. Taşıma nasıl olacak ? Lojistiği kim ayarlıyor, bu konuda mobilya firması size destek oluyor mu?

-Bu noktada alanında uzman lojistik firmaları ile mobilyalarınızın sigortalı olarak size ulaşmasını sağlıyoruz. Aktarma yapmadan kapınıza kadar teslimat yapılır. Paketlemesinden taşınmasına her aşama itinalı bir süreçten geçmektedir.

3. Mobilya alışverişi ve karar verme aşamasında güvenilir bir muhatap var mı ?

-Mobilya alışverişi esnasında ekip arkadaşlarımız tüm süreçte karar verme aşamanızda size yardımcı olmaktadırlar, gerek video gerekse anlık ürün resimleri ve kumaş kartela resimlerini size atarak doğru alışveriş yapmanıza yardımcı olmaktadırlar.

4.Türkiye’den Yurtdışına mobilya getirmek veya Türkiye’den Yurtdışına mobilya göndermek için ne kadar fiyat çıkar? Fiyatlandırma nasıl yapılır? Taşıma ücreti ne kadar ?

- Mobilya tutarı yurtdışı online mobilya www.adamobel.com web sitemiz üzerindeki Türkiye içi satış fiyatıyla hesaplanır, ekstra bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Ada Koltuk Mobilya web sitemizden almak istediğiniz ürünleri belirleyip bizimle iletişime geçmeniz halinde mobilya modellerine göre taşıma bedeli de hesaplanır bilgi verilir…

5. Taşıma ücretinin içine gümrük bedeli dahil midir?

- Taşıma bedeli içine Türkiye içi tüm masraflar dahil ve yaşadığınız ülkenin gümrük vergisi dahil toplam rakamı ödüyorsunuz, söylediğimiz kargo ve gümrük bedelinden başka bir ücret ödemiyorsunuz.

Ürünler Ülkenize geldiğinde binanızın önüne kadar teslimatınız güvenli bir şekilde yapılacaktır.

 


Anahtar Kelimeler;

yurtdışı mobilya-yurtdışına mobilya gönderme fiyatları-yurtdışına mobilya gönderen firmalar-mobilya yutdışı kargo-yurtdışına mobilya gönderme-yurtdışındaki mobilya firmaları-mobilya yurtdışı kargo-yurtdışı mobilya mağazaları-yurtdışı mobilya firmaları-yurtdışına mobilya satışı-yurtdışı mobilya siparişi-yurtdışından mobilya almak-yurtdışı mobilya siparişi-yurtdışı mobilya gönderimi-yurtdışı mobilya mağazaları-yurtdışı mobilya fiyatları-yurtdışına mobilya gönderen mobilyacılar-yurtdışına mobilya-yurtdışı mobilya siteleri

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır