Toptan Koltuk ve Kanepe

Toptan Kanepe, Toptan Koltuk ve Oturma Grupları İmalatı

Ankara Siteler mobilya sanayi bölgesinde fabrikası bulunan Ada Koltuk Mobilya, yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi toptan koltuk, toptan kanepe yatırımları ile bayilik oluşturan sektörün önde gelen mobilya firmaları arasındadır. Ekonomik ve kullanım kolaylığı sunan koltuk takımı modellerini bünyesinde bulunduran markamızda yaşam alanlarına yönelik her türlü mobilya seçenekleri bulunuyor. Kanepe ve oturma gruplarında yaptığı yeniliklerle profesyonel alt yapıya sahip kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.

Önceliğimiz Ankara siteler mobilya sektöründe markamızı tercih eden müşterilerimizin ve bayilerimizin memnuniyetidir. Bu anlamda ürünümüz bayimize ulaşana kadar tüm aşamalarda kaliteli ve hızlı hizmet vermek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize ve bayilerimize kullanırken keyif alacakları kaliteli, şık ve hayatlarını kolaylaştıracak tasarımlar sunuyoruz. Daha fazla üterim yapabilmek ve ürünlerimizi daha çok kullanıcıya ulaştırmak için esas olan dinamik bir bayi organizasyonu ile çalışabilmektir. Bizler Ada Koltuk Mobilya ailesi olarak toptan kanepe, toptan koltuk takımı, toptan oturma grupları ihtiyaçlarında, bayilerimize ve müşterilerimize kaliteden ve hizmetten ödün vermeden çalışmaya devam edeceğiz.

Geride bıraktığımız yıllar süresince müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda koltuk takımları, salon takımları, oturma grupları, çekyat, aç yat, kanepe ve her türlü toptan koltuk imalatı faliyetlerimize devam etmekteyiz. Şık tasarımlarımızı daha yakından incelemeniz ve ücretsiz bayilik almak için sizleri fabrika mağazamıza bekliyoruz.


 

Anahtar Kelimeler:

ankara-siteler-mobilya-toptan-kanepe-koltuk-salon-takimi-oturma-gruplari-fiyatlari-ücretsiz-bayilik-magaza-yutdisi-teslimat-ihracat-kargo

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır