Makaleler » Ankara Siteler Mobilya - Ankara Siteler Koltuk » Kanepe modelleri-Çekyat modelleri

Kanepe modelleri – Çekyat modelleri

Salonların ve oturma odalarının vazgeçilmez mobilyaları olan oturma grupları ve kanepeler tüm dekorasyonlarda yer alır. Evinizi dekore ederken ilk olarak aklınıza kanepeler ve oturma grupları gelir. Yapacağınız dekorasyon türüne ve salonunuza uygun kanepe tedarik etmek dekorasyonun en zorlu aşamasıdır. Bu süreçte Ada Koltuk kanepe modelleriyle size yardımcı olabilir. Bir oturma grubu veya bir kanepe seçmek için dikkat edeceğiniz faktörlerin başında renk uyumu gelir.  Kanepe takımları spor kanepe modelleri, yataklı kanepe modelleri, çekyat modelleri, kolçaklı kanepe modelleri olarak çeşitlere ayrılır.

Nasıl bir kanepe modeli seçmeliyim diyorsanız yapmanız gereken Ada Koltuk kanepe modellerinden bir veya bir kaç tane kullanarak salonunuzu dekore etmektir. Geniş salonlarda tekli kanepe kullanıp etrafını berjerler ile donatabilir ve salonda ideal oturma düzenine dayalı bir dekorasyon yapabilirsiniz. Özellikle geniş salonlar için ideal olan bu düzende gelecek misafirleri dert etmenize gerek kalmayacaktır. Çünkü geniş bir salona sahipseniz salonda kullanacağınız tekli kanepe modelini katlanır veya yatak olarak açılabilen kanepe modeli olarak seçebilir ve misafirlerinizi salonda yer alan kanepe de yatırabilirsiniz.

Evim küçük ve oturma odam da standart ölçülerin altında olduğu için ne tür bir kanepe modeli seçmeliyim diye düşünüyorsanız yapmanız gereken  çekyat özelliğine sahip çift kişilik oturma alanına sahip bir kanepe modeli tercih etmektir.

Spor kanepe modelleri yataklı kanepe modelleri ve katlanabilen yataklı kanepe modelleri olarak tasarlanabilir. Çok geniş bir tasarım yelpazesine sahip olan kanepe modelleri size istediğiniz türde dekorasyon yapma imkanı sağlar.

Salonumu nasıl dekore ederim, kanepe seçiminde nelere dikkat etmeliyim, misafir ağırlayacağım zaman kanepeleri kullanabilir miyim, kanepelerim ile dekorasyonlarımın renk uyumlarını nasıl sağlarım diye düşünüyorsanız tüm salonlar için mobilya ve aksesuar modellerinin yer aldığı www.adamobel.com’u ziyaret edebilir ve tüm kanepe modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Kanepe modellerine göre kampanyalı  fiyata satılan kanepe modellerinin tanesini  1.299.TL.'ye satın alabilirsiniz.

 

Klasik kanepe modelleri ile klasik salon dekorasyonları

Klasik kanepe seçimlerinde zorlanıyorum, oturma odası dekorasyon fikrini uygularken nelere dikkat etmeliyim diye düşünüyorsanız modern oturma odası dekorasyonlarının yer aldığı ve göz kamaştırıcı kanepe modellerinin kullanıldığı oturma odası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Modern kanepe modelleri ile zevkinizi yansıtın

Zevkli bir kişiyseniz ve evinizi de zevkinize göre dekore edecekseniz modern kanepe modellerinden birini tercih etmelisiniz. Modern kanepe modelleri dilediğiniz ölçülere sahip olacak şekilde üretildiği için salon ölçüleriniz ne olursa olsun dilediğiniz dekorasyonu evinizde uygulayabilirsiniz. Modern kanepe modellerinden ve geniş oturumlu bir kanepe modeli seçerek salon içinde kusursuz bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Özel tasarım kanepe modelleri

Evimde özel bir dekorasyon uygulamak istiyorum ancak hangi kanepe modeli evim için daha uygun olur diyorsanız özel tasarımlara sahip Ada koltuk  kanepe modellerini tercih edebilirsiniz.  Ada koltuğun özel tasarımlar ile üretilen kanepe modelleri sayesinde evinizi özel olarak dekore edebilirsiniz. Sabit ve makaslı türlere sahip kanepe modellerini tercih edebilirsiniz. Ahşap gövdeli ve metal karkaslı özel tasarım kanepe modelleri ile uzun yıllar salonunuzu zarif ve şık bir salon olarak kullanabilirsiniz..

Modern çekyat modelleri

Kanepeler kadar çekyatlarda günümüz ev dekorasyonlarında kendine yer buluyor. Çekyat modelleri daha çok küçük hacimli evlerde tercih edilen kanepe modelleri olduğu için küçük bir eve sahipseniz  çekyat tercih etmenizde hiç bir sakınca olmayacaktır. Çift kişilik ölçülerde ve standart ölçülerde kullanabileceğiniz  çekyat modelleri daha çok küçük oturma odaları ve küçük salonlarda tercih ediliyor. Az yer kaplayan ve küçük oturma odalarında geniş alanlar bırakan çekyat modelleri ve kanepe modelleri için kanepe sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Katlanabilir kanepe modelleri

Evinizde sıklıkla misafir ağırlayan biriyseniz katlanabilir ve yataklı kanepe modellerinden tercih etmeniz akıllıca olacaktır. Katlanabilir kanepeler ve yataklı kanepeler fonksiyonel özelliklere sahip olduğu için hem evinizde şık bir dekorasyon yapabilir hem de misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz.

Fonksiyonel kanepe modelleri

Ev  dekorasyonlarında fonksiyonel mobilyalar kullanmak ve salon içinde fonksiyonel bir dekorasyon yapmak için yatak olarak da kullanılabilen kanepe modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Katlanarak yatak haline gelen veya sırt kısmını sabit tutarak uzun bir kanepe halini alan bu kanepe modellerinden tercih ederek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Modüler kanepe modelleri

Küçük evlerde hayat kurtaran özelliklere sahip olan modüler kanepe modelleri ile  çok şık salon dekorasyonlarına imza atabilirsiniz. Modüler özelliği ile  istediğiniz ölçülere sahip bir kanepe oluşturarak hem salon içinde ihtiyaca göre kanepe modeli oluşturabilir hem de görsel olarak kusursuz salonlara sahip olabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır